Daniel Bossy. Kreator Marketingu Internetowego.Właściciel platform edukacyjnych z zakresu sprzedaży i marketingu internetowego. Specjalista w wykorzystaniu Social Media do celów biznesowych, tworzeniu baz mailingowych oraz przeprowadzania kampanii sprzedażowych.Prowadzi liczne szkolenia na żywo oraz online, na których już ponad 5000 uczestników miało okazję poznać najnowsze systemy do generowania sprzedaży w sieci i nie tylko. Jako konsultant wielu firm w Polsce doradza, oraz wdraża systemy sprzedażowe, które za zadanie mają zautomatyzować proces obsługi Klienta. Założyciel Akademii Sukcesu w 2012 roku, miejsca gdzie młodzi przedsiębiorcy otrzymują wiedzę z zakresu zarządzania firmą i budowania relacji z Klientami. Od drugiej połowy 2014 roku prowadzi specjalną grupę kursantów platformy mindster.pl dzięki której wiele polskich start-upów w krótkim czasie nabrało dużego rozpędu rozwojowego.

Program szkolenia

Zaplanowanie strategii sprzedaży, pozyskiwania klientów dla danego biznesu z uwzględnieniem kampanii reklamowych dobranych do biznesu, lejkami sprzedażowymi, automatyzacją, remarketingiem
Wszystko o reklamie na FB
– cele reklamowe
– optymalizacja
-algorytmy
– koszty reklamy
– grupy docelowe
– tworzenie kampanii reklamowych

Kierowanie ruchu
– na co kierować ruch
– jak monetyzować ruch
– jak zaangazować ruch w lejku sprzedaży
– narzędzia do tworzenia leadmagnetów.

Wszystko o kampaniach reklamowych w Google
– cele reklamowe
– optymalizacja
-algorytmy
– koszty reklamy
– grupy docelowe
– tworzenie kampanii reklamowych

Kampania reklamowa na YT z wykorzystaniem wideo jeśli jest taka możliwość u klienta lub reklama Discovery jeśli wideo nie wchodzi w grę.
– targetowanie
– optymalizacja
– tworzenie wykluczeń
– analiza wyników

Narzędzia niezbędne w marketingu
– email marketing
– sms marketing
– push notification
– oraz inne, dobrane do potrzeb klienta